انواع تیشرت شیک در بازار

دهه 70 همچنین تولد کمپین “I <3 New York” بود، یک کمپین برندسازی تیشرت مردانه که توسط وزارت بازرگانی آغاز شد تا تصویر شهر را از یک سوراخ کثیف، منحط و جنایت‌آلود به یک مقصد توریستی شلوغ تغییر دهد. کار کرد – پیراهن صنعت را احیا کرد و به یکی از طرح‌های تقلید شده در تاریخ تبدیل شد.
ارتش رستگاری سالانه چندین میلیون کمک تی شرت دریافت می کند. آنها را با پوند به حراج می گذارد و به کشورهای محروم جهان سوم صادر می کند.
بازیافت تی شرت سالانه بیش از پنج میلیارد تن زباله نساجی را از محل های دفن زباله دور نگه می دارد.
تی شرت ها محصول اصلی فروخته شده توسط وب سایت هایی مانند Shirtpunch هستند که به طراحان مستقل این امکان را می دهد تا کالاهای خود را به نمایش بگذارند. چیزی که Shirtpunch و امثال آن را منحصر به فرد می کند این است که هر طرح فقط برای 24 ساعت فروخته می شود، قبل از اینکه با طرح جدید جایگزین شود.
رکورد جهانی گینس برای بیشترین تیشرت دخترانه سفید شده در هر زمان 257 است و توسط یکی از هموطنان سریلانکا به نام Sanath Bandara به دست آمده است. این پیراهن ها روی هم بیش از 200 پوند وزن داشتند.
گران ترین طرح تی شرت جهان 400000 دلار قیمت دارد. اگرچه از پنبه ارگانیک ساخته شده است، اما دارای مجموعه ای از 16 الماس دوخته شده به پارچه است که مجموعا 9 قیراط است. دقیقاً آن پیراهنی نیست که برای باربیکیو برادر شوهرتان می پوشید، درست است؟
Datta Phuge، ملقب به “مرد طلایی” (به دلایل واضح) دارای پیراهنی است که از بیش از 3 کیلوگرم طلای جامد ساخته شده است. 250000 دلار ارزش دارد. او همچنین صاحب پنج ماشین و تعداد بی شماری جواهرات طلا است. فیوگ یک نگهبان امنیتی استخدام می کند تا مطمئن شود که هیچ کس سعی نمی کند پیراهن را از او جدا کند.
بزرگترین تی شرت جهان تقریباً 306 فوت طول و 206 فوت عرض دارد و در اکتبر 2014 در ناوگانتس، سانتا کاتارینا، برزیل رونمایی شد.
35000 مزرعه پنبه در ایالات متحده وجود دارد. آنها با هم افراد کافی برای پر کردن چهار استادیوم فوتبال را استخدام می کنند.
برای ایجاد یک حلقه کامل در سراسر جهان، به حدود 56 میلیون تی شرت سایز متوسط ​​نیاز دارید.
62 درصد از آمریکایی ها ادعا می کنند که دارای ده یا بیشتر تیشرت ورزشی هستند. این پیراهن ها کافی است که اگر در کنار یکدیگر ردیف شوند، 34 بار دور کره زمین بچرخند.
نخ یکی از ناکارآمدترین مواد تیشرت است: ساختن آن شش مایل طول می کشد. در مقابل، برای ساخت 1200 پیراهن فقط یک هکتار پنبه لازم است.
برای ساخت یک تی شرت تنها 2700 لیتر آب مصرف می شود. این مقدار آب کافی است که به یک نفر اجازه می دهد تا 900 روز بنوشد.
دومین پارچه محبوب برای تیشرت گوچی، الیاف پلی استر است. وقتی با پنبه بافته می شود، بافتی نرم، راحت و سبک ایجاد می کند.
91 درصد از آمریکایی ها یک تی شرت مورد علاقه در کمد لباس خود دارند.

 • منابع:
  1. 55 T-Shirt Facts You Probably Didn’t Know
 • تبلیغات: 
  1. سبزیهایی خوش عطر پودر شده
  2. پیدا شدن بشکه فلزی در قطب شمال
  3. راز مردی که توانست در 24 ساعت سرمایه اش را سه برابر کند
  4. واکنش کشور های همسایه به افزایش ارسال محصولات صادراتی از ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.