انواع گوشواره های زیبا با کیفیت بالا!

گوشواره های آویزان معمولاً طراحی پیچیده تری نسبت به گوشواره های قطره ای دارند، گوشواره های لوستری شبیه لوسترهای تزئین شده و نوعی گوشواره آویزان هستند، گوشواره نخی یک قطعه فلزی نازک است که از دو طرف لاله گوش عبور می کند و آویزان می شود.

گوشواره‌ طلا همانطور که از نام آن پیداست، لاله گوش را در آغوش بگیرید یا بپیچید، گوشواره ژاکت یک سنگ یا چفت در جلو داشته باشید تا گوشواره را در جای خود نگه دارید، در حالی که بخشی از گوشواره پشت گوش قرار می گیرد.

Ear Climbers یک سبک جدیدتر و پرطرفدار است که به جای آویزان شدن به سمت پایین، از پایه شروع می شود و از لاله گوش بالا می رود، مواد گوشواره ساخته شده از گوشواره ها معمولا از فلزات گرانبها مانند طلا، نقره یا پلاتین ساخته می شوند اگر می خواهید از مخلوط شدن نیکل جلوگیری کنید زیرا ممکن است پوست شما واکنش نشان دهد.

پس به دنبال طلای 14 عیار (14 عیار) یا بالاتر یا نقره استرلینگ که 925 است یعنی 925 قسمت نقره و احتمالاً مس به عنوان فلز دیگر به آن اضافه شده است به گوشواره زنانه جدید استحکام بدهید پلاتین گران ترین این گزینه ها است طلا محبوب ترین ظاهر با گوشواره است و بسیار مقرون به صرفه به عنوان 9K (9ct) این یک گزینه محبوب و مناسب برای پوست اکثر افراد است.

هر قطعه از جواهرات طلا را می توان یک قطعه سرمایه گذاری در نظر گرفت این شامل گوشواره های طلا می شود که این فلز گرانبها را به عنوان ماده خود دارند شما همیشه ارزش ذوب طلا را دارید نه اینکه وقتی زیبایی بر ارزش فروش مجدد آنها افزوده شود، قطعات زیبا به دلیل ارزش طلای ضایعات ذوب شوند.

خوب است بدانید که در مورد گوشواره زنانه سبک انتخاب های زیادی وجود دارد اگر چیزی می‌خواهید که کمی بیشتر از گل میخ برجسته باشد به سراغ گوشواره‌های حلقه‌ای با قطر کوچک مانند 20 میلی‌متر بروید طلای 9 عیار (9 عیار) انتخاب اکثر کسانی است که گوشواره دارند آنها ظاهری براق و مجلل دارند در حالی که مقرون به صرفه هستند.

لازم به ذکر است که افراد متعددی برای تهیه گوشواره طلا اصفهان اقدام می نمایند زیرا این گوشواره از بهترین کیفیت و مواد اولیه تولید می شوند که افراد به تمامی این موارد بسیار توجه می کنند تا بتوانند بهترین آن را مورد استفاده قرار دهند، همچنین شما همراهان گرامی می توانید برای ثبت سفارش به این سایت مراجعه نمایید.

 • منابع:
  1. The Facts About Earrings
 • تبلیغات: 
  1. جنبه های ضروری روز ماندن علوم افرادی بسیار پرمشغله
  2. ویتامین های موجود در خرما
  3. رژیم غذایی روزانه با غذاهای مغذی طبیعی تر
  4. قدیمی ترین خانه در گیلان موجب ثروتمند شدن صاحبش شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.