با استفاده از ملات خشک خانه خود را ایمن کنید!!!

همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است، خروجی کارخانه تولید ملات مخلوط خشک نیمه اتوماتیک معمولی می تواند به 6 تن در ساعت برسد، در حالی که واحد بهبود یافته می تواند 12 تن در ساعت باشد.

سیستم ذخیره سازی مواد خام کارخانه اختلاط ملات خشک سیلو ذخیره سازی برای نگهداری مواد خام بزرگ مانند سیمان، خاکستر بادی، شن و ماسه استفاده می شود.

اغلب از 50 تن یا 100 تن سیلوی سیمان به عنوان ذخیره مواد خام استفاده می شود، به طور کلی از سیمان، خاکستر بادی، شن و ماسه به عنوان سیلو مواد خام استفاده می شود.

سیمان، خاکستر بادی با استفاده از تغذیه کامیون مخزن، ماسه با استفاده از آسانسور سطلی انتقال به سیلو.

برای مواد افزودنی بسته به میزان افزودنی به صورت دستی یا اتوماتیک به مخلوط کن اضافه می شود.

ملات

این که آیا نوار نقاله پیچ یا آسانسور سطلی دارای کنترل برنامه کامپیوتری باشد، می تواند خاموش شدن به موقع را تغذیه کند.

با خشک کن شن و ماسه خشک کردن شن و ماسه را مرطوب می کند، سیستم خشک کن آلمانی “ساختار موزاییک”، طراحی آستین سه سیلندر، صرفه جویی در مصرف سوخت و برق را بیشتر می کند.

کارخانه ماسه خشک کن برای کارخانه اختلاط ملات خشک بزرگتر استفاده می شود، اگر از ماسه زیاد استفاده نمی کنید، توصیه می کنیم ماسه تمام شده را خریداری کنید.

دستگاه بچینگ برای کارخانه اختلاط ملات خشک توزین و اندازه گیری توسط سیستم کنترل طبق فرمول تنظیم شده شما تغذیه و توزین اتوماتیک، بارگیری و تخلیه خودکار.

این می تواند به طور خودکار مواد خام مختلف را مطابق فرمول اندازه گیری کند، شدت کار و آلودگی محیطی را کاهش دهد، اما همچنین کیفیت محصولات ملات خشک را تضمین می کند.

سیستم اختلاط کارخانه اختلاط ملات خشک مخلوط کن ملات خشک یک دستگاه مخلوط کن بدون گرانش دو محوره، سطل ظرفیت بزرگ، زمان اختلاط کوتاه، ظرفیت بالا، یکنواختی بالا را اتخاذ می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.