با پوشیدن کفش پوما زنانه در این خیابان جریمه می شوید!!!

مدتها قبل از شروع تاریخ کفش می پوشید. در عصر یخبندان افرادی به نام کرومانیون چکمه های چرمی ساده می پوشیدند.

آنها در عصر یخبندان زندگی می کردند، بنابراین محافظت از پاهای شما در برابر سرما ضروری بود.

شما میتوانید با خرید کفش پوما زنانه نیز از پاهای خود محافظت کنید.

در مصر به دلیل آب و هوای گرم کفش ضروری نبود. بیشتر مردم اغلب اوقات پابرهنه می‌رفتند، اما گاهی صندل‌های ساخته شده از پاپیروس را می‌پوشیدند. مردم مصر صندل های چرمی می پوشیدند.

قومی به نام آشوری بین سالهای 900 قبل از میلاد تا 612 قبل از میلاد بر یک امپراتوری در خاورمیانه حکومت می کردند.

آنها سربازان خود را با چکمه های محکم مجهز کردند که در راهپیمایی های طولانی کمک می کرد.

سربازان رومی چکمه های سختی به نام کالیگا می پوشیدند.

کفش

رومی‌ها زمانی که در فضای باز بودند، نوعی کفش بسته به نام calceus می‌پوشیدند. با این حال شما آنها را در داخل خانه نپوشیدید. در عوض شما یک نوع فلیپ فلاپ به نام solea می پوشید. اما بردگان رومی معمولاً پابرهنه می رفتند.

مردم ساکسون و وایکینگ چکمه‌ها و کفش‌های چرمی ساده می‌پوشیدند، اما در قرن پانزدهم، افراد ثروتمند کفش‌هایی با پنجه‌های نوک تیز بلند می‌پوشیدند.

آنها را کراکوف می نامیدند زیرا اعتقاد بر این بود که منشا آنها کراکوف است. (اما فقط طبقات بالا آنها را می پوشیدند. مردم عادی کفش هایی با پنجه گرد داشتند).

با این حال، در پایان قرن پانزدهم انگشتان بلند از مد افتاد و ثروتمندان شروع به پوشیدن کفش هایی با پنجه های مربع یا گرد کردند.

در قرون وسطی دهقانان برای کار در شرایط گل آلود پاپوش های چوبی می پوشیدند. در شهرها، مردم زیر کفش های خود سکوهای چوبی به نام پاتن می پوشیدند. (بندهایی برای نگه داشتن آنها داشتند). ضخامت برخی از پتن ها چندین اینچ بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.