بذرکار صیفی جات با رشد گیاهان جادویی!!

توصیه ها به طور مستقل توسط ویراستاران Reviewed انتخاب می شوند.

بذرکار صیفی جات که از طریق پیوندهای زیر انجام می شود ممکن است برای ما و شرکای انتشاراتی ما پورسانت دریافت کند.

چه به پرورش گیاهان خود علاقه مند باشید و چه به دنبال راهی برای مبارزه با تورم فروشگاه های مواد غذایی هستید، برای راه اندازی یک باغ تابستانی در حیاط خلوت خود دیر نیست.

قبل از هوای خنک‌تر، هنوز آفتاب زیادی برای پرورش میوه‌ها، سبزیجات و گیاهان خوش طعم در گلدان‌ها، گلدان‌ها و جعبه‌های گل روی عرشه چوبی، پاسیو بیرونی یا بالکن آپارتمان‌تان باقی مانده است.

آماده رشد هستید؟ در اینجا 10 دانه با رشد سریع برای شروع باغ تابستانی شما آورده شده است.

بذر

1. لوبیا از انواع مختلف

لوبیا یک غذای سالم و مقوی برای رشد در خانه است.

لوبیا سبز که به آن لوبیا اسنپ نیز می گویند، هوای گرم را دوست دارد و به سرعت رشد می کند – و می توانید آن را هر دو هفته یک بار تا 50 تا 60 روز قبل از پایان فصل رشد خود (تاریخ اولین یخبندان محلی) بکارید تا محصول مستمری داشته باشید.

اگر فضایی روی زمین دارید، این ترکیب لوبیای بوته ای سه رنگ را امتحان کنید تا هفت هفته پس از کاشت، لوبیاهای سبز، زرد و بنفش زیبا آماده شوند.

اگر زمان دارید، اما فضا ندارید، لوبیای قطبی کنتاکی واندر یک میراث کلاسیک و خوش طعم است که تقریباً 150 سال است که توسط باغبانان خوشحال پرورش داده شده است.

آنها در 65 روز آماده می شوند و برای چسبیدن درختان انگور 6 فوتی خود به یک حصار یا داربست نیاز دارند، مانند این داربست برج لوبیا، یا یک نگهدارنده عصای بامبو برای پشتیبانی سریع و آسان از لوبیا مخروطی شکل.

2. چغندر

دسته ای از ریشه های تازه چغندر ارگانیک روی یک میز چوبی.

در حیاط خلوت خود چغندر تازه بکارید.

چغندر گیاهی است مضاعف، دارای سبزی خوراکی و ریشه شیرین است و شما می توانید آن را در حدود 60 روز برداشت کنید.

اگر چه آنها به عنوان یک محصول با آب و هوای خنک شناخته می شوند، دانه های چغندر به احتمال زیاد زمانی جوانه می زنند که دمای خاک 85 درجه فارنهایت باشد و آنها را به یک محصول تابستانی عالی تبدیل می کند.