بهترین روکش مبل در بازار

قیمت روفرشی کشدار ایرانی ۱۲ متری گاهی به آن کاناپه یا داونپورت می گویند، یک صندلی بلند روکش شده با هر دو دست و پشت است امروزه، این یک تجمل رایج است که نشان‌دهنده پیشرفت انسان‌ها از شیوه زندگی عشایری «بسته و تخلیه» در گذشته نزدیک ما است.

اثاثه یا لوازم داخلی از نظر فنی به مصر باستان بازمی‌گردد، جایی که مقبره‌های فراعنه با قرارهای راحت تجهیز شده بود که هزاران سال به طول انجامید.

مصریان باستان و معاصران رومی آنها چنین اقلامی را برای خانواده سلطنتی و دیگر نخبگان اجتماعی رزرو می کردند در غرب، اثاثه یا لوازم داخلی به گونه ای که امروزه می شناسیم، با پیشرفت معماری ساختمان به کندی توسعه یافت.

قبل از دهه 1500، مصنوعات بافته شده به نام ملیله منبع اصلی عایق بودند که ساکنان را از رطوبت و سرما که از دیوارهای آنها نفوذ می کرد محافظت می کرد صندلی برای دو یا چند نفر معمولاً توسط یک نیمکت سخت تامین می شد.

هنگامی که نیاز به محافظت در برابر عناصر کاهش یافت، پارچه ها را می توان برای تزئین و روی تکه های رکاور مبل سلطنتی استفاده کرد کمک به طراحی داخلی از تمام مراکز بزرگ اروپایی انجام شد آلمانی ها استفاده از روکش موی اسب را معرفی کردند که هنوز یکی از ویژگی های اصلی مبلمان با روکش مناسب است.

انگلیسی ها خزه دریایی خشک شده را ترجیح می دادند ایتالیایی ها پشتی و بازوها را در دوران رنسانس معرفی کردند صندلی های روکش دار قبلاً اختراع شده بودند، اما تا این زمان رایج نبودند.

زیباترین مدل تونیک زنانه با کوسن پایینی، امتداد صندلی روکش شده بود تنظیمات جزئی در روش‌های پر کردن انجام شد، مانند استفاده از دکمه‌ها برای محفوظ ماندن لایه‌ها به جای تمرین «تافت کردن» (دوختن حلقه‌های برجسته یا برش توده‌ها در پارچه).

“حمایت کننده” قرن هجدهم یک طراح ترکیبی و دکوراتور بود که دیدگاه یک معمار از یک اتاق را تکمیل کرد سازندگان کابینت مانند جورج هپل وایت، ماتیاس لاک، هنری کوپلند، و توماس چیپندیل معروف‌تر، شرکت‌های نجاری خود را در این زمینه جدید و هیجان‌انگیز اثاثه یا لوازم داخلی گسترش دادند.

مجموعه‌ای از کتاب‌هایی که توسط این تمرین‌کنندگان و سایر تمرین‌کنندگان «کتاب‌های الگو» نامیده می‌شوند، با نام‌هایی مانند «کابینت ساز» و «راهنمای اثاثه یا لوازم داخلی»، سرعت را تعیین کردند آنها حاوی طرح های سارافون و همچنین ایده های جدید برای سایر قطعات کاربردی و تزئینی بودند.

 • منابع:
  1. Sofa
 • تبلیغات: 
  1. رنگ قهوه ای در شکر قهوه ای از کجا می آید؟
  2. میوه خشک عامل نجات مرگ و میر در جهان!
  3. ماست رژیم چند هزار ساله انسانها در جهان!
  4. تاریخچه مختصری از مد پوشاک مردانه