تشک مسافرتی عظیم صنعتی که راز قتل زنجیره ای را برملا کرد

سلامت روانی و عاطفی خود را کنترل کنید.  داشتن یک تشک مسافرتی عظیم صنعت بد واقعاً می تواند خواب شما را به هم بریزد.

در ابتدا، این فقط می تواند منجر به بی خوابی شود، اما خوابیدن هر شب روی یک تشک بد در نهایت می تواند منجر به کم خوابی شود. شناخته شده است که کمبود خواب با پیامدهای کوتاه مدت و بلندمدت مختلفی مرتبط است و می تواند آسیب زیادی بر سلامت روانی و عاطفی شما وارد کند.

در اینجا برخی از رایج ترین اثرات خواب ضعیف و ناکافی بر سلامت روانی و عاطفی شما آورده شده است:

عدم تیزبینی و هوشیاری، باعث گیجی در روز و خمیازه مکرر می شود، نوسانات خلقی و تحریک پذیری را ترویج می کند.

تشک
شرایط روانی را تشدید می کند، از جمله اضطراب، افسردگی، اختلال دوقطبی و اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD).
باعث عملکرد و عملکرد شناختی ضعیف می شود.
با خوابیدن روی یک تشک خوب، شانس شما برای لذت بردن از یک خواب خوب افزایش می یابد و احتمال کمتری دارد که این عواقب سلامتی را که در بالا ذکر شد تجربه کنید. با این حال، توجه داشته باشید که یک تخت خوب برای رسیدن به بهترین خواب کافی نیست، که شما را به نقطه بعدی هدایت می کند.

تمایل به خواب خود را ایجاد کنید، متأسفانه برخی از افراد به دلایل شخصی بسیاری از خوابیدن خوششان نمی آید که می تواند شامل تشک بد باشد. همچنین، برخی از افراد بیش از حد بر روی شلوغی در محل کار، مدرسه و سایر فعالیت‌ها متمرکز هستند که فراموش می‌کنند بخوابند. با یک تشک خوب، ممکن است در نهایت با خوابیدن به حالت اول برگردید!

اگر شما فردی هستید که بعد از یک خواب شبانه احساس رضایت نمی کنید، تشک شما ممکن است مقصر باشد. همچنین، ایجاد یک محیط خواب جذاب می تواند شما را به خواب بیشتر تشویق کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.