حوله ست لباس فرم دانش آموزان کره شمالی شد!!

برای بافتن نقوش مختلف حوله روی دستگاه ژاکارد از نخ هایی با بافت، رنگ یا مواد اولیه مختلف استفاده می شود.

این نوع حوله دارای ساختار پیچیده، نقوش نفیس و ظریف و رنگ های روشن و قابل تغییر است.

مواد اولیه الیاف مورد استفاده، ظرافت نخ، ساختار پارچه و چگالی تار و پود و غیره بسیار متفاوت است و طراحی و فناوری بافت آن نیز نسبتاً پیچیده است.

حوله ست آنتی باکتریال از نخ پنبه ای حاوی فاکتورهای ضد باکتری Gevite یا حوله های تصفیه شده با عوامل ضد باکتری نقره ساخته شده اند که اثر مهاری خوبی بر روی کاندیدا آلبیکنس، استافیلوکوکوس اورئوس و اشرشیاکلی و غیره دارند و عملکرد استریلیزاسیون هنوز می تواند به 94-98٪ برسد.

حتی در شرایط مرطوب و گرم این حوله کپک زده و بدبو نمی شود و همچنین دارای اثرات ضد کنه و آنتی باکتریال می باشد.

نوع جدیدی از حوله های بهداشتی می باشد.

حوله ست

حوله‌های نخ تاب‌نخورده با استفاده از همان مقدار پیچش معکوس نخ پنبه‌ای و نخ لایه‌ای به حوله‌های جنینی بافته می‌شوند و سپس در فرآیند رنگرزی و تکمیل از نخ‌های درهم‌پیچ پنبه و محلول PVA برای حل کردن PVA برای تولید حلقه‌های شمع‌پیچ‌نخورده استفاده می‌شود.

این نوع حوله مانند چربی نرم است، رطوبت سنجی خوبی دارد و عملکرد محافظت از پوست را دارد، حوله زیبایی شیک است

حوله های زیبایی پنبه ای ساخته شده توسط انسان با الیاف بازیافتی بافته می شوند که صاف و ظریف، کرکی، نرم، رطوبت گیر و قابل تنفس هستند و از حوله های زیبایی بسیار محبوب در بازار هستند.

الیاف احیا شده از الیاف طبیعی (الیاف چوب، الیاف پنبه) به عنوان ماده اولیه ساخته می شود که با روش های فیزیکی و شیمیایی به محلول سولفونات سلولز تبدیل می شود و سپس با فرآیند خاصی ریسندگی می شود.

این نه تنها حفاظت از محیط زیست طبیعی، جذب رطوبت و ویژگی های تنفسی الیاف طبیعی را حفظ می کند، بلکه از نظر کیفیت صاف تر و صاف تر و رنگ روشن تر است.

مانند الیاف ویسکوز، الیاف مدال، فیبر نیودیل و … مواد اولیه ای هستند که معمولا در حوله های زیبایی ابریشم مصنوعی استفاده می شوند.

حوله های الیاف پروتئینی به حوله های بافته شده از ابریشم طبیعی، پروتئین سویا، الیاف پروتئین شیر و سایر مواد اطلاق می شود.

ابریشم و پشم طبیعی نیز حاوی 18 نوع اسید آمینه است که مشابه بدن انسان است و افرادی که از آن استفاده می کنند را می توان “پوست به پوست” نامید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.