حوله سلین باعث از بین رفتن میکروب کرونا می شود

در حالی که بقیه دنیا در لابه لای پارچه هایی غوطه ور بودند حوله سلین که با آن خودشان را خشک می کردند. و جز بهترین برندها اعلام شده که حتی معروفترین افراد از این برند استفاده می کنند.

با این حال، عثمانی ها به حوله به عنوان بخش مهمی از زندگی روزمره و بازدیدهای معمول از حمام نگاه می کردند.

حوله‌های مسطح بافت آنها که به آن پستامل می‌گفتند (گاهی اوقات با املای پشتمل، پستمال، پشتمال) همیشه با دست‌دوزی‌های زیبا و منگوله‌های گره‌دار فانتزی آراسته می‌شد.

در مناسبت های خاص مانند حمام تشریفاتی عروس قبل از عروسی، یک حوله زیبا بخشی از تجربه مورد انتظار بود.

حمام با حوله‌ها نیز رابطه غیرقابل انکاری داشت و باز هم انتظار می‌رفت که برای هر یک از مهمانانش چیزی مجلل عرضه کند، با این فرض که مهمان حوله مخصوص خود را همراه نداشته باشد.

بافندگان سلاطین در دوران عثمانی در بورسا بودند و سلاطین های کاخ دائماً از بافندگان می خواستند که از زیبایی و کیفیت قطعات قبلی فراتر بروند.

بدون این فشار برای برتری فراتر از حد معمول، حوله ممکن است فقط یک تکه ساده از مواد تخت بافته باشد.

در قرن هفدهم بود که بافندگان عثمانی در بورسا اولین حلقه های طلوع حوله را به دنیا آوردند.

حوله

اختراع جدید «نصف» نام داشت و از حلقه‌های رز تشکیل شده بود که قسمت‌های برجسته مستطیلی شکل روی پارچه را تشکیل می‌داد. بعدها حلقه ها در کل قطعه پخش شد و حوله ای بسیار ضخیم و مجلل ظاهر شد زیرا یک واقعیت است.

بافندگان با زیرکی از نخ تار دوم استفاده کرده بودند و آن را بالای سطح مواد می کشیدند و سپس با نخ پود در جای خود قفل می کردند.

هیچ کس دیگری در جهان این حوله‌های ضخیم و حلقه‌دار را نساخته تا زمانی که کارخانه‌های کوچک یاد بگیرند که چگونه همان ظاهر را تکرار کنند.

اگرچه می‌توان این جنبه را کپی کرد، اما ماشین‌های کارخانه قادر به تکرار ساختار نبودند و هنوز هم تا به امروز هیچ حوله‌ای کارخانه‌ای وجود ندارد.

که بتواند با استحکام و طول عمر حوله‌های ضخیم و حلقه‌دار اصلی ساخته شده روی دستگاه‌های بافندگی به سبک قدیمی مطابقت داشته باشد.
حمام جنیفر تنها شرکت روی کره زمین است که با آخرین بافندگان ترک کار می‌کند که هنوز حوله‌های ضخیم و حلقه‌دار را به روش قدیمی می‌سازند در ماشین‌های بافندگی به سبک قدیمی.

این یک هنر گرانبها در خطر است که آنها به شدت در تلاش برای نجات آن هستند. آن دسته از مشتریانی که استفاده از یکی از حوله های همام جنیفر را تجربه کرده اند، می توانند به شما بگویند که این تجربه کاملا منحصر به فرد است.