خواص بی نظیر کیک برای درمان بیماری معده!

همه دستور العمل های کیک مغزدار به خوبی نوشته نشده اند تا اگر اشتباهات کوچکی مرتکب شوید، مانند در اندازه گیری، مخلوط کردن یا پخت کیک پنیر فندقی مات شده با شکلات سفید با طرز تهیه سس تمشک، که همه ما انجام می دهیم، کیک به درستی پخته نمی شود!

فکر می کنید دستور غذا یا کتاب تمام اطلاعاتی را که برای پختن یک کیک اسفنجی خیس موفق نیاز دارید به شما می دهد. دوباره فکر کن نزدیک نمی شود و خود دستور غذا ممکن است به خوبی نوشته نشده باشد تا بیشتر از موفقیتش شکست بخورد. گاهی اوقات، اگر توسط یک سرآشپز حرفه ای نوشته شود، در محیط خانه کار نمی کند زیرا دیدگاه و تخصص تجهیزات و نانوا با شما بسیار متفاوت است.

CraftyBaking.com به شما درک کاملی از نحوه عملکرد پخت و آنچه در هنگام تهیه کیک بستنی یخچالی باید توجه کنید، بر اساس نوع، بدون توجه به دستورالعمل دستور پخت، به شما می دهد. به‌علاوه، ما دستور العمل‌های گام‌به‌گام، با عکس‌های رنگی، با درک درستی از چرایی و چگونگی کارکرد چیزی به شما می‌دهیم، بنابراین نمی‌توانید شکست بخورید و نخواهید شکست!

علاوه بر این، می‌توانید در طول مسیر در انجمن ASK SARAH سؤال بپرسید و پاسخ‌های حرفه‌ای را از یک متخصص، سارا فیلیپس، که بیش از 20 سال با نانوایان خانگی کار کرده است، دریافت کنید.

سارا می گوید: ما در CraftyBaking.com همه دستور العمل های خود را ایجاد و آزمایش می کنیم. شما می توانید مطمئن باشید که کیک بستنی ساده ما بارها و بارها پخته می شوند. بسیاری از دستور العمل های ما چندین سال قدمت دارند، زیرا ما در سال 2000 تأسیس شدیم. آنها در نسخه های قبلی وب سایت ما قرار گرفته اند، در کتاب های آشپزی، مقالات روزنامه منتشر شده اند و صدها نفر از نانوایان ما قبل از شما با نظرات، سؤالات و نظرات پخته شده اند. پاسخ های ارسال شده با هر یک

با هر دستور غذا، اطلاعات دقیقی در مورد هر ماده، نوع، درجه حرارت، نحوه اندازه گیری، مدت زمان مخلوط کردن و تمام اطلاعاتی که برای تهیه یک دستور پخت موفق باید بدانید، مشخص می کنیم.

 • منابع:
  1. Cakes Introduction: What is Cake?
 • تبلیغات: 
  1. نحوه ساخت انواع مبلمان
  2. تاثیر روتختی بر بدن انسان
  3. تولید انواع مدل از پشم شیشه
  4. دانشجویان چینی موفق به اختراع چمدان هوشمند شدند!