رونمایی از گرانقیمت ترین کارتریج سامسونگ scx-4300 با روکش یاقوت!

چگونه کارتریج را دوباره پر کنیم؟

کارتریج سامسونگ scx-4300، سپس جوهر، اما انواع مختلفی از جوهر نیز وجود دارد. توسط سازنده هایی که برای آنها در نظر گرفته شده است (HP، Canon، Epson، Brother)، بر اساس ترکیب (رنگدانه یا آب).

در مورد کارتریج لیزری، باید با تونر پر شود، اما نه، بلکه سازگار و مخصوص مدل کارتریج طراحی شده است.

بهتر است با متخصص ما در مورد سوال خاص (دانستن شماره کارتریج یا مدل چاپگر) از طریق تلفن تماس بگیرید: +7 (926) 928 60 29

رگه شدن، شبح، لکه دار شدن، بی ثباتی تصویر و گیر کردن کاغذ.
نقش اصلی و تعیین کننده در کیفیت چاپ تصاویر پرینترها و دستگاه های کپی را شفت تفلون ایفا می کند. شفت تفلون چیست و چه عملکردهایی دارد، تعداد کمی از کاربران می دانند. با این حال، آنها در مورد او زمانی که او شکسته می شود یاد می گیرند.

کارتریج

وظیفه اصلی غلتک تفلون پخت مداوم تونر بر روی مواد چاپ شده است. در نگاه اول، همه چیز ساده است، اما اجرای کیفی کار نیاز به تعادل دقیق دما، زمان و فشار دارد. ترکیب مناسب این عوامل به شما این امکان را می دهد که تصویری با کیفیت و بدون هیچ نقصی نمایش دهید.

انحراف جزئی در یکی از ثابت ها می تواند باعث لکه، رگه ها، شبح، پخته نشدن تونر و گیر کردن کاغذ شود. دلیل آن در بیشتر موارد اجاق گاز (فوزر-فوزر) است که جزء اصلی آن شفت تفلون است.

دلایل مهم تر برای خرابی شفت تفلون:

گرمایش بیش از حد. گرم شدن بیش از حد غلتک تفلون در حین فیوزینگ ممکن است باعث لکه دار شدن تونر شود. از این رو، خود شفت و غلتک های تمیز کننده، سیستم های گیره آلوده می شوند که به نوبه خود می تواند به قطعات آسیب برساند.

گرمایش ناکافی ممکن است باعث شود تونر روی کاغذ پخته نشود. همچنین می تواند منجر به آلودگی و آسیب به قطعات شود.

آسیب چرخشی نیز می تواند باعث ایجاد مشکل در محور تفلون شود. این اتفاق می افتد که تماس با اجزای داخلی (کاغذ، جداکننده، ترمیستور) می تواند باعث سایش یا آسیب به سطح شفت شود. این باعث ایجاد رگه هایی از تونر و روغن روی کاغذ می شود.

راه حل این مشکلات فیوزر تعویض کامل یا جزئی قطعات فر چاپگر است. در این صورت باید با کارشناسان تماس بگیرید. شرکت ما تجربه زیادی در حل مشکلات مشابه دارد. ما همیشه خوشحالیم که به شما کمک کنیم. تجهیزات اداری در دستان امن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.