لامپ زنون 55 وات گوشی های شما را شارژ می کند

هدف ما تولید لامپ زنون 55 وات بی عیب و نقص و بهبود آنهاست بارها و بارها با کیفیت، به طوری که آنها به طور مداوم فشار می آورند.
محدودیت های ایجاد پیشرفت های نوآورانه تک تک محصول تکمیل شده تنها پس از اندازه گیری سایت ما را ترک می کند به استانداردهای Ushio: اوج تکنولوژیکی کیفیت و بهره وری.

سیستم مدیریت کیفیت ما 8765 محصول ما را بررسی می کند و خدمات برای برآورده کردن انتظارات بسیار بالای ما مشتریان این، همراه با بهبود مستمر ما از فرآیندهای تولید ما، اولین ISO 9001 را برای Ushio به ارمغان آورد.

گواهینامه در جهان، برای یکی از اعضای لامپ زنون صنعت تولید ما همچنین برای تعالی در زمینه محیط زیست تلاش می کنیم. که در پایبندی به ISO 14001، مدیریت زیست محیطی ما به دلیل پایداری و وظیفه ارتقای محیط زیست مجبور است.

“برای رسیدن به سطح کمال مورد انتظار مشتریان، ما تکنسین های خود را قرار دادیم از طریق آموزش های دقیق ما آنها را برای چالش های پیچیده ای که با آنها روبرو هستند آماده می کنیم.

لامپ

آنها ماهرانه هر لامپ شیشه ای را با دست می سازند تا با فناوری های در حال تغییر سازگار شوند و نوآوری های مداوم که ما را در خط مقدم این صنعت بزرگ نگه می دارد.

این دانش و آموزش اساسی است که عملکرد غیر قابل سازش را تضمین می کند به سالها تحقیق و توسعه اختصاصی خود نقشی کلیدی در بزرگترین حرکت داده است تجربیات تصویری تمام دوران.

ما به لطف وجود خود، در زمینه‌های متعدد برجسته هستیم فن آوری های منحصر به فرد لامپ پشت هر محصول Ushio ایستاده است ساعت‌های بی‌شماری کار و کنترل‌های کیفی که تضمین می‌کند.

هر بار نتیجه عالی در آزمایشگاه های تحقیقاتی خود، ما متعهد شده ایم ابزارهای تحلیلی برای اطمینان از اینکه هر محصولی که ما مونتاژ می کنیم.

مطابق با استانداردهای دقیق ما عمل می کند. ما به دقت بررسی می کنیم مواد برای توسعه منابع نور ما، و داریم فن‌آوری‌های شبیه‌سازی منحصربه‌فرد را پیاده‌سازی کرد که محاسبه می‌کنند.
به عنوان مثال، جریان گاز در داخل لامپ، یا که بهینه سازی انتشار فضایی نور ما بر اهمیت دقت و صنعتگر تاکید می کنیم
کشتی، بنابراین فرآیندهای تولید بی شماری انجام می شود.

با دست این به ما امکان می دهد بهترین کیفیت کالا را تضمین کنیم از طریق تعهد ما به برتری و توجه به جزئیات.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.