مزایای ظروف چینی نسبت به دیگر ظروف ها!

مصرف در محل: لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف و ظرف یکبار مصرف ممنوع است، از 1 ژانویه 2024، دیگر نمی‌توانید لیوان‌های پلاستیکی یکبار مصرف و بسته‌بندی مواد غذایی را در مکان‌هایی که مشتریان فوراً از آنها استفاده می‌کنند ارائه دهید.

به عنوان مثال، در غذاخوری، در دفتر، در رستوران یا اسنک بار، یا در یک جشنواره فنجان های نوشیدنی قابل استفاده مجدد و بسته بندی مواد غذایی در حال تبدیل شدن به استاندارد هستند.

استثنا در قوانین جدید
آیا پلاستیک های یکبار مصرف را برای بازیافت با کیفیت بالا جمع آوری می کنید؟
یک استثنا برای ظروف چینی وجود دارد که می توان آنها را در فنجان یا بسته بندی مواد غذایی بازیافت کرد این در حال حاضر فقط برای فنجان ها یا بسته بندی های مواد غذایی ساخته شده از PET (پلی اتیلن ترفتالات) اعمال می شود.

برای استفاده از این استثنا، باید در سازمان بازرسی محیط زیست انسانی و حمل و نقل (Inspectie Leefomgeving en Transport, ILT) ثبت نام کنید شما همچنین باید خودتان مواد را جمع آوری کنید و آنها را برای بازیافت با کیفیت بالا ارسال کنید حداقل درصدی که باید جمع آوری کنید سالانه افزایش می یابد (از 75٪ به 90٪).

موسسات بهداشتی و موسسات بسته
موسسات بهداشتی و موسسات قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا همچنان مجاز به استفاده از لیوان ها و بسته بندی های پلاستیکی یکبار مصرف به دلیل رعایت مقررات ایمنی و بهداشتی هستند.

قوانین شهرداری می تواند سختگیرانه تر باشد
یک آیین‌نامه عمومی شهرداری (Algemene Plaatselijke Verordening، APV) ممکن است شامل قوانین سخت‌گیرانه‌تری برای مکان‌ها یا رویدادهای خاص باشد.

مثلا اینکه باید از لیوان های قابل استفاده مجدد استفاده کنید سپس استثنا برای بازیافت با کیفیت بالا در مورد شما صدق نمی کند مجوز رویداد یا غرفه شما ممکن است دارای شرایط خاصی برای استفاده مجدد از فنجان باشد.

سپس باید از مشتری خود بپرسید که آیا سفارش آنها برای برداشتن یا مصرف در محل شما است:

اگر مشتری می خواهد در محل شما غذا بخورد یا بنوشد، از جیوه در تلویزیون قدیمی پارس، بشقاب یا ظروف قابل استفاده مجدد استفاده کنید اگر مشتری غذا و نوشیدنی را برای بردن سفارش دهد، باید یک جایگزین قابل استفاده مجدد ارائه دهید سپس مشتری می تواند بین یک جایگزین قابل استفاده مجدد انتخاب کند یا برای لیوان یا ظرف پلاستیکی یکبار مصرف هزینه اضافی بپردازد.

 • منابع:
  1. New rules for disposable plastic cups and containers
 • تبلیغات: 
  1. اطلاعی در مورد دوربین مدار بسته
  2. ویژگی‌های ثانویه زیورآلات
  3. با سرمایه خود می توانید چه کار هایی انجام دهید
  4. آموزش ثروتمند شدن با استفاده از دنیای مجازی