نخریدن کفش چرم سورنا توسط رونالدو موجب طلاق نامزدش از وی شد!!

به طور مرتب از کفش های چرمی صاف با مومیایی کردن کفش یا اسپری اشباع مراقبت کنید، زیرا این کار باعث انعطاف پذیری چرم می شود.

کفش های ساخته شده از چرم برس خورده، مخمل و چرم نوبوک، اگر به طور منظم آنها را مسواک بزنید، بهترین ظاهر خود را خواهند داشت.

با کمک برانکاردهای کفش می توانید فرم کفش های خود را حفظ کنید و به این ترتیب مطمئن شوید که تا جایی که ممکن است بهترین احساس را در کفش های مورد علاقه خود دارید.

کفش های خیس را به آرامی در محلی با تهویه مناسب خشک کنید تا به چرم آسیب نرسد.

هرگز کفش چرم سورنا خود را با وسایل گرمایشی (پنکه، فر، سشوار) خشک نکنید، زیرا این کار به لایه بیرونی و مفصل چسبانده شده آسیب می رساند.

هرگز کفش خود را با ماشین لباسشویی نشویید زیرا ممکن است به کفش آسیب برساند و گارانتی سازنده معتبر نخواهد بود.

برای اینکه کفشی که می پوشید خوب خشک شود، چند بار کفش خود را عوض کنید و فقط یک جفت را زیاد نپوشید.

کفش

پاشنه های فرسوده و زیره های چرمی را به طور مرتب تعمیر کنید و به طور مرتب کفی ها را تعویض کنید تا فرم کفش حفظ شود و بتوانید آن را برای مدت طولانی بپوشید.

کفش های نو با زیره چرمی را نباید در هوای مرطوب پوشید.

مهم است که ابتدا آنها را زمانی که خشک می شوند بپوشید تا کف آن کمی ساییده شود و در نتیجه از چرم محافظت شود که به این ترتیب مدت زمان بیشتری ثابت می ماند.

چرم ماده بسیار خوبی برای کفش های با کیفیت است، اما معایبی نیز دارد: قرار گرفتن بیش از حد در معرض باران چرم را از بین می برد، گرما آن را خشک می کند، رنگ در اثر نور خورشید محو می شود.

مراقبت صحیح از کفش های چرمی برای زیبایی طولانی مدت آنها بسیار مهم است.

تمیز کردن منظم برای مراقبت از کفش ضروری است. گرد و غبار، گل و لای و سایر کثیفی ها را در اسرع وقت پاک کنید تا از لکه های ناخوشایند روی کفش خود جلوگیری کنید.

کفش ها را به آرامی پاک کنید یا در صورت لزوم با آب گرم مسواک بزنید، بگذارید آنها در یک منطقه با تهویه مناسب خشک شوند، اما هرگز روی رادیاتور یا سایر وسایل گرمایشی خشک نشوند، زیرا این فقط به مواد فوقانی آسیب می رساند و منقبض می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.