پیراهن مردانه لی که قابلیت تغییر سایز از 34 تا 42 را دارد!

آیا می خواهید بدانید چگونه یک پیراهن بلند بپوشید؟

روپوش و راهنمای اصلی استفاده از آن
جو جوناس با پیراهن مشکی
این مانند یک ژاکت است، اما رابرت کاماو سبک تر از طریق
تناسب مناسب
این را به عنوان یک پیراهن مردانه لی سبک تر در نظر بگیرید. مهم این است که خیلی گشاد نباشد، اما خیلی هم تنگ نباشد، باید بتوانید لباس های دیگر را بدون اینکه احساس ناراحتی کنید یا بتوانید به خوبی حرکت کنید، زیر آن قرار دهید.

آستین‌ها باید به مچ دست شما ختم شود، درزهای شانه باید همسطح با شانه‌هایتان باشد، و برای بلندی، می‌توانید لباسی بپوشید که فقط کمربندتان را بپوشاند، یا استایل کمی بلندتر داشته باشید. ایده این است که شما می توانید بازوهای خود را بدون اینکه تنه خود را در معرض دید قرار دهید بالا ببرید.

همچنین، روپوش همیشه باید بلندتر از لباسی باشد که زیر آن می پوشید.

پیراهن

تعداد لایه ها
بسته به فصل و آب و هوا می‌توانید تعداد لایه‌هایی را که می‌پوشید کم یا زیاد کنید، اما به‌عنوان یک قاعده کلی، نباید بیشتر از 4 لایه استفاده کنید، زیرا این می‌تواند حجم زیادی را اضافه کند و باعث شود که در دام لباس‌های خود به دام افتاده باشید.

لباس ها. در صورتی که هوا سرد است، حتی می توانید یک کت، ژاکت یا یک جلیقه را روی پیراهن خود اضافه کنید.

مردی که تی شرت سفید زیر پیراهن پوشیده است
می توانید از آن برای اضافه کردن رنگ ادوارد برتلوت از طریق Getty Images استفاده کنید
داخل شلوارت نمیرن
اینها پیراهن نیستند، بنابراین حتی اگر آنها را به جای دکمه کلاسیک خود بسته بپوشید، همیشه باید باز شوند. و اگر قصد دارید آن را به تنهایی بپوشید، به یاد داشته باشید که استایل آن کژوال است، بنابراین ترکیب آن با سایر قطعات بسیار رسمی ایده خوبی نیست.

طبقه پایین چی میپوشی؟
تی شرت یقه گرد کلاسیک شکست نمی خورد، فقط باید با توجه به لباس خود با رنگ های مختلف بازی کنید و دقت کنید که خیلی گشاد یا بزرگ نباشد. به علاوه، می توان آن را روی یقه یقه اسکی، جامپر یا حتی روی تی شرت یقه دار پوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.