کفش کوهنوردی ضد آبی که می تواند بر روی آب بماند

همانطور که می دانید، کفش کوهنوردی ضد آب آسیب‌هایی را که احتمالاً در هنگام سقوط تجربه می‌کنیم تشدید می‌کنند.

من از گفتن آن متنفرم، اما راه های زیادی وجود دارد که کفش های کوهنوردی می توانند روی پاهای شما نیز تاثیر بگذارند.

من مطمئن هستم که شما از قبل می دانید که کفش های کوهنوردی باید تنگ باشند تا بتوانند تنش را درگیر کنند و به طور موثر کار کنند. با این حال، طناب زدن بین «خیلی سفت» و «درست» خط بسیار باریکی است و در صورت اشتباه می‌تواند برای سلامت پای شما مضر باشد.

کفش‌های کوهنوردی بیش از حد تنگ، همراه با شکل منحصربه‌فردی که پاهای شما با آن مطابقت دارند، بیومکانیک پاهای شما را تغییر داده و بار استرس جلوی پای شما را افزایش می‌دهد.

کفش

با پوشیدن کفش‌های کوهنوردی که بین 2 تا 4 سایز کوچکتر از کفش‌های خیابانی‌شان است، کوهنوردان متوسط، به نظر می‌رسد که پاهای ناراحت‌کننده زیادی وجود دارد.

در مطالعه ای بر روی 100 کوهنورد، با میانگین درجه صعود 5.11، 81 درصد از کوهنوردان به درد حاد پا در هنگام پوشیدن کفش کوهنوردی اشاره کردند. مطالعات دیگر حتی نشان داده اند که این تعداد حتی می تواند به 91 درصد برسد.

پس وقتی پاهای شما را در کفش های کوهنوردی قرار می دهید واقعا چه اتفاقی می افتد؟ پاسخ سریع به این سوال این است که پاهای ما از طریق انقباض و انقباض انگشتان پا کوتاه می شوند که در نهایت توزیع وزن طبیعی بین پاشنه و جلوی پا را تغییر می دهد. این همان چیزی است که به شما امکان می دهد وزن بدن خود را روی انگشتان نوک پا متعادل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.