کیف مدرسه مرینت که با کاهش دما رنگ آن تغییر می کند!

کیف مدرسه مرینت باعث تغییرات جسمی منفی و صدماتی مانند خمیدگی پشت کودک به دلیل نقص در ستون فقرات یا سخت‌تر کار کردن ماهیچه‌ها می‌شود و باعث تنش و استرس آنها می‌شود.

مشکل «کیف سنگین مدرسه» مشکلی جهانی است که کشورهای خارجی و همچنین کشورهای عربی از آن رنج می برند.

در این زمینه، کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا اعلام کرد که بیش از 3.3 درصد از دانش آموزان بین سنین 5 تا چهارده نفر در سال گذشته به دلیل جراحات وارده در اورژانس مداوا شدند که ارتباط نزدیکی با حمل کیف مدرسه داشت.

در مطالعه ای که توسط این کمیته انجام شد، این کمیته به عدم تراز نرمال ستون فقرات دانش آموزان آسیب دیده اشاره کرد و خاطرنشان کرد: 7277 اورژانس در آمریکا در سال گذشته پذیرای تعداد زیادی دانش آموز بودند که اکثر آنها از آسیب دیدگی یا کمردرد رنج می برند.

که همگی مربوط به حمل کیف های سنگین است.

کیف مدرسه

و یکی از پزشکان معتقد بود که “مسئله به اندازه یک اپیدمی و منبع بیماری است که ممکن است باعث آسیب مادام العمر شود.”

شادی دانش آموزان:

دانش آموزان ممکن است در روزهای اول مدرسه شادی خود را از بازگشت به مدرسه به وزن کیف مدرسه فراموش کنند، اما به زودی متوجه می شوند که بار بزرگی بر دوش آنهاست که باید آن را به دوش بکشند.

جایی که تصویر رفتن بچه ها شبیه به هم است، اخم و خسته به خاطر سنگینی کیف مدرسه شان که گاه از وزنشان هم بیشتر می شود، اما با رنجی که در یک بازه 9 ماهه تکرار می شود، روزانه آن را به مدرسه می برند و به مدرسه می برند.

و چقدر دانش آموزان در روزهای امتحانات ترم یا پایان ترم یا در تعطیلات و سفرهای مدرسه که مجبور به حمل کیف مدرسه نیستند، خوشحال می شوند، امتحان را فراموش می کنند و از این فکر می کنند که جثه های کوچکشان به سمت آزادی حرکت می کند. .

یاسر عبدالله، دانش‌آموز کلاس سوم، هر روز صبح از خواب بیدار می‌شود و با یک وسواس در سرش، به سمت مدرسه واقع در لاین دیگر، در حدود دو سه کیلومتری می‌رود: چگونه کیف سنگین مدرسه‌اش را حمل می‌کند؟

وقتی او را در جاده می بینید، کیف را گاهی به پشت، گاهی به پهلو می یابید و گاهی باید آن را روی سرش حمل کند. او ممکن است نیاز به توقف هایی داشته باشد تا ماهیچه هایش را کمی شل کند.

او همان رنج را با دانش‌آموزانش در میان می‌گذارد، زمانی که آنها باور نمی‌کنند که به کلاس رسیده‌اند و این کیسه‌ها را به گونه‌ای پرتاب می‌کنند که نشان‌دهنده میزان ظلمی است که در حمل آن‌ها پیدا می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.